Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka 2.třídy doma smolně padesátiprocentní

22.11.2017 | Martin Volf

Po dvou spanilých jízdách v Lomnici a Frýdlantu sehrála přípravka druhý turnaj na domácím ledě a konečně došlo na vyostřené souboje.

Po devastujících prohrách v turnaji prvém – domácím a vítězných taženích po cizích ledech, se ročník 2010 představil podruhé v domácím prostředí.
Prvý zápas sehrál s Vlky z Jablonce nad Nisou. A byl to skutečně zápas s vlkem. Nejprve jsme šli do vedení, poté ještě jednou, ale vlčí nátura nakonec převážila vítězství na stranu jabloneckých v poměru 4:3. Můžeme jen litovat neproměněných šancí a jednoho laciného gólu, na který jsme již nedokázali odpovědět a říci si, že není všem dnům konec a doufat, že vyrovnaný boj napříště  překlopíme ve svůj prospěch.
Druhý zápas sehráli naše naděje s týmem České Lípy 2, který byl o něco lehčím soupeřem. Impozantní nástup prvé formace, která ve dvou střídáních zaznamenala čtyři branky, navodil klid a vše vypadalo na bezproblémový průběh, podpořený dalšími brankami druhé a třetí řady. Byť jsme se v mezidobí nevyhnuli několika chybám, které soupeř bez milosti trestal a udržel tak kontakt, vše vypadalo na pohodový zápas.  Náskok se ovšem ve třetí třetině začal pomalu vytrácet a stejně tak i fyzická kondice našich borců, kteří od poloviny třetí třetiny znatelně zvolnili a začali tahat nohy a tak konečný klakson za stavu 7:5 byl vysvobozením a  nutno říci, že i koncem se zaslouženou výhrou.
K dokreslení stavu třeba zmínit rodičovský a spoluhráčský fan club, který vybaven bubny, trumpetami, řehtačkami a za cenu ztráty hlasivek hnal domácí kupředu a stal se oním pověstným hráčem navíc.
Další turnaj hrajeme za čtrnáct dnů 2.12.2017 v České Lípě a těšíme se na případnou podporu.