Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ročník 2010 v domácím turnaji ve spárech šelem

11.01.2018 | Martin Volf

K prvnímu turnaji v minihokeji v novém roce vyjeli na turnovský led naši nejmenší proti Vlkům z Jablonce a Tygrům z Liberce.

Prvou šelmou, která se rozhodla dobýt domácí hnízdo, byli Jablonečtí Vlci, kteří až do neděle hřál pocit, že v tomto soutěžním ročníku ještě s Turnovem neprohráli. Pocit se však po třech odehraných třetinách změnil ve vzpomínky na lepší časy. Domácí borci začali od podlahy, resp. od ledu a jejich hra nepostrádala dobré bruslení, důraz na puku a velikou chuť zapomenout na minulé prohry. Všechny tři řady se podělily o krásných osm branek do Jablonecké brány a připustily toliko tři do své. Po vynikajícím výkonu, výborném bruslení a efektivní střelbě, zvítězili domácí a prokázali, že od prvého turnaje v září loňského roku ušli pořádný kus cesty.
Druhý zápas pak připomněl našim nadějím, že kus cesty je sice za nimi, ale notný kus je ještě před nimi. Bílí Tygři 2 totiž přivezli jiné družstvo, než to, se kterým jsme se potkávali v Lomnici a České Lípě a bezpečně jej poráželi. Hráči Liberce byly urostlejších rozměrů, a tomu odpovídala i jejich silová a fyzicky náročná hra, která nám dělala problémy. První třetina, která skončila 2:1 pro Liberec a ještě začátek třetiny druhé do stavu 3:2 byla hra víceméně vyrovnaná. V tento moment přišlo zranění domácího hráče, když byl sražen a doslova zalehnut o hlavu vyšším Tygrem. Po tomto incidentu se z většiny našich borců vytratila rozhodnost a dravost, která je dosud zdobila. Dost možná, že chyběla i síla a schopnost stíhat bruslit s výrazně lepším soupeřem poté, kdy se naši borci vydali ze sil při zkrocení Vlků předešlý zápas, nicméně konečný výsledek 3:8 a zejména hra, předvedená v prvé polovině zápasu je příslibem, že pokud naši borci budou trénovat stejně poctivě jako dosud, je v jejich silách a schopnostech hrát vyrovnané partie i s těmi nejlepšími.
Další turnaj hrajeme opět doma a to v neděli 21.1.2018, kdy přivítáme Lomnici nad Popelkou a Varndsdorf. Těšíme se a doufáme v diváckou podporu.

Generální partner
Aktuální články
Letní příprava v plném proudu.

Už je to měsíc co všechny mládežnické kategorie zahájili letní přípravu.

Kvalifikace ANO i NE

S odstupem času vysvětlení proč jsme nehráli kvalifikaci o druhou ligu.

Pozvánka na valnou hromadu hokejového klubu HC Turnov 1931, z.s.

Valná hromada (členská schůze) hokejového klubu HC Turnov 1931, z.s. se uskuteční dne 14.6.2018 od 18.00 v restauraci na Zimním stadionu...

Matěj Pekař válí v repre U18

Kvalifikační turnaj amatérského mistrovství ČR 2018 - HC Turnov 1931 končí na druhém místě