Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HC TS Varnsdorf - HC Turnov 1931 2:6

14.10.2018 | Martin Volf

O tom, že z utkání ve Varnsdorfu získá Turnov 3 body za vítězství se rozhodlo v první třetině.

5. kolo | Neděle 14.10.2018, 16:45 | Varnsdorf

HC TS Varnsdorf - HC Turnov 1931

2:6

4:0, 1:2, 1:0

Branky: 29. Štefan (Saska), 46. Laakso - 10. Vondráček (Zákoutský Jan), 16. Miškovský (Zákoutský Jiří), 17. Miškovský, 19. Maděra (Eichler), 22. Dvořák (Hanuš, Zákoutský Jiří), 36. Duda (Zákoutský Jiří, Hujer)
Vyloučení: 15:14
Využití: 1:2, v oslabení 0:1
Zásahy brankářů: 27:26
Rozhodčí: Mizera David - Mizera Ladislav, Reichelt Michael

Diváci: 98

HC TS Varnsdorf: Sláma - Damašek, Saska, Laakso, Bali Šoltés, Štefan, Falta, Nedomlel, Matějka, Zavadský, Fichtner, Fojt, Chovanec, Pořádek, Prokop, Oplt, Rubeš, Damnitz

HC Turnov 1931: Kysilka Daniel - Zákoutský Jiří, Kysilka Marek, Zákoutský Jan, Eichler, Zákoutský Petr, Šimůnek Jakub - Hloušek, Miškovský, Vondráček - Duda, Maděra, Hujer - Hanuš, Dvořák, Šimůnek Jiří

Komentář

Vše podstatné pro zisk plného počtu bodů se odehrálo v první polovině zápasu. Turnov byl od počátku utkání lepším týmem, což se projevilo na ukazateli skóre, kde po první třetině svítil stav 0:4 ve prospěch našich borců. V druhé části hry přidali turnovští ještě dvě branky. Od druhé poloviny se však obrázek hry změnil. Můžeme se domnívat, zda domácí neunesli příděl branek, nebo v tom bylo něco jiného. Varnsdorf značně přitvrdil. Často až za hranici pravidel a sportovního chování. Což vedlo k šarvátkám, oplácení a kouskování hry. Utkání s velkým množstvím vyloučení Turnov zvládl. Kaňkou tak zůstává pouze zranění Honzy Eichlera, který nedohrál pro zásah do oblasti hlavy a krku.