Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třetí třída odehrála turnaj v Praze

28.10.2017 | Martin Volf

Ročník 2009 sehrál v Praze na Kobře bronzový turnaj.

Pozvánku k turnaji od pražské Kobry jsme rádi přijali. V pátek v ranních hodinách jsme během školního volna vyjeli reprezentovat turnovské barvy do hlavního města se stejně starými týmy Kolína, Nymburka a Kobry Praha.
V prvním utkání nás čekal Kolín. Čekali jsme silného soupeře a tento fakt se potvrdil. Hráči Kolína byli o třídu lepší. My jsme však nedali kůži lacino a soupeřovu kombinační hru jsme rozbíjeli. I tak bylo konečné skóre jasně ve prospěch Kozlů z Kolína 15:5.
To Kobra Praha naopak v druhém klání turnovských hráčů od začátku ztrácela. Spolehlivě jsme dráždili hada, ale jeho odpověď nepřicházela. Mohli jsem se tak všichni přesvědčit, že Sršní bodnutí je účinnější než uštknutí od Kobry. Přehrávali jsme pražský tým ve všech ohledech. V tomto utkání došlo u všech našich hráčů ke zlepšení a zaslouženě jsme dokráčeli pro výhru 12:3.
Do třetice nás čekal Nymburk. Favorizovaný celek z města na Labi byl lepší, ale v první třetině se nám dařilo eliminovat jejich útočící hrozby a zároveň proměňovat naše šance. První třetina skončila 4:2 pro Turnov. Od druhé třetiny však soupeř zvýšil ještě aktivitu, na kterou jsme již nenalezli odpověď. Nymburk vstřelil ještě 9 branek. Když Sršni dokázali vsítit už jen dvě branky, skončilo utkání prohrou Turnova 6:11.
Celý turnaj jsme tak zakončili na třetím místě. Děti získali bronzové medaile, ale hlavně nové zážitky a zkušenosti.

Generální partner
Aktuální články
Letní příprava v plném proudu.

Už je to měsíc co všechny mládežnické kategorie zahájili letní přípravu.

Kvalifikace ANO i NE

S odstupem času vysvětlení proč jsme nehráli kvalifikaci o druhou ligu.

Pozvánka na valnou hromadu hokejového klubu HC Turnov 1931, z.s.

Valná hromada (členská schůze) hokejového klubu HC Turnov 1931, z.s. se uskuteční dne 14.6.2018 od 18.00 v restauraci na Zimním stadionu...

Matěj Pekař válí v repre U18

Kvalifikační turnaj amatérského mistrovství ČR 2018 - HC Turnov 1931 končí na druhém místě