Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Přátelské utkání | Sobota 16.09.2017, 09:00 | Ludvíka Koška - Turnov

HC Turnov 1931 - HC Jičín

3:4

1:0, 2:0, 0:4

Branky: 15. Koubus (Dubeš),  25. Vérteši (Lamač), 29. Vérteši (Dubeš) - 47. Kubíček, 59. Kubíček (Hanyš), 59. A. Svoboda (Michal), 59. Hanyš
Vyloučení: 4:5, bez využití
Rozhodčí: Mikule, J.Šimůnek

Diváci: 99

HC Turnov 1931: Kopecký - Špetlík, Koubus, Karásek, Musil, Vele - Včelíř, Randák, Petrák, Lamač, Vérteši, Sigety, Holán, Dubeš, Kučírek

HC Jičín: Kovaříková, P. Svoboda - Michal, Urban, T. Dolejší, Kubíček, Glanc, Hanyš, Dlesk, Dušík, M. Dolejší, Vrba, Škoda, Vích, Vernerová, Kříž, Poštolka, A. Svoboda

Komentář

V sobotu sehráli mladší žáci HC Turnov 1931 přátelské utkání proti stejně starým hráčům HC Jičín. Od patnácté minuty se Sršni ujali vedení a tak první třetinu vyhráli 1:0.
Ve druhé třetině navíc přidali další dvě branky a po druhé třetině senzačně vedli 3:0.
Ve třetí třetině se začal trefovat do naší branky soupeř. Když v předposlední minutě utkání si Sršni vybrali černou chvilku a soupeř jim vstřelil tři góly, byly všichni turnovští hráči, trenéři i diváci velmi smutní.
I tak je tento výsledek velmi pozitivní. Je vidět, že hokej se musí hrát celých šedesát minut. Přesto přejme našim Sršňům úspěšné vkročení do mistrovské sezóny. Vstoupí do ní hned následující sobotu 23.9. v domácím prostředí v obvyklém čase 9:00 proti HC Frýdlant.

Generální partner
Aktuální články
Mladší žáci vítězně v Lomnici

Mladším žákům se podařilo to, co nedokázal A-tým minulý týden v Lomnici, VYHRÁT..

Ročník 2009 nestačil na Tygry

V domácím prostředí držel krok Turnov v zápase s Bílými Tygry pouze jednu třetinu.

HC Turnov 1931 - HC Česká Lípa 5:2

Vítězství, které se nerodilo lehce. Turnov zlepšenou hrou ve třetí třetině dokázal otočit nepříznivý vývoj utkání. Podrobnosti...