Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži A

BK Nová Paka - HC Turnov 1931 2:4

15.12.2017 | Libor Šlechta, Martin Volf

Turnov, v posledním utkání základní části Poháru Českého ráje, poráží Novou Paku. Finále poháru tak bude hrát Turnov na domácím stadionu 29.12.2017.
Celý článek

Pohár Českého ráje mužů: HC TURNOV 1931 - HC Lomnice nad Popelkou 9:5

10.12.2017 | Martin Volf

Turnov zvítězil i v druhém utkání Poháru Českého ráje s Lomnicí nad Popelkou.
Celý článek

HC TURNOV 1931 - HC Česká Lípa 6:5 (po prodloužení)

09.12.2017 | Martin Volf

Jako den a noc vypadal průběh dnešního klání s Českou Lípou. Turnov vedl po 10. minutách už 4:0, přičemž soupeř se dokázal do utkání vrátit a dokonce otočit stav utkání na 4:5. O vítězi zápasu se rozhodlo nakonec až v prodloužení.
Celý článek

HC TS Varnsdorf - HC Turnov 1931 4:11

03.12.2017 | Libor Šlechta, Martin Volf

Turnov po dvou zápasech, kdy v KLM vyšel bodově naprázdno, opět naplno bodoval. Turnov tak veze z Varnsdorfu důležitý bodový zisk a udržuje si náskok pře dotírající Lomnicí.
Celý článek

HC Frýdlant - HC Turnov 1931 6:3

25.11.2017 | Martin Volf

Hráči Turnova podlehli domácímu Frýdlantu, který se momentálně nachází na posledním místě tabulky KLM.
Celý článek

Archiv článků

Generální partner
Aktuální články
Ročník 2009 v České Lípě neuspěl

Poslední turnaj přípravek ročníku 2009 v letošním roce nám nevyšel.

Ročník 2008 zvítězil nad Jabloncem

Přípravka ročníku 2008 nedala Jablonci šanci.

Turnov, v posledním utkání základní části Poháru Českého ráje, poráží Novou Paku. Finále poháru tak bude hrát Turnov na domácím...