Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci a 4. třída o body na cizích hřištích.

Ostrého zápasového rytmu se tento víkend bude držet pouze družstvo mladších žáků a 4.třídy.

Mladší žáci, sehrají v sobotu 26.11.2016 utkání ve Varnsdorfu. Všichni věříme, že naváží na zlepšené výkony posledních dní a týdnů. A Možná přivezou i nějaký ten bodík, který by si Sršni jistě zasloužili. Dalším družstvem, které se stále postupnými krůčky zvedá, je 4. třída. Parta kluků a jedné holky odehraje zápas na celém hřišti ve Frýdlantu v neděli 27.11.2016. Oběma družstvům přejeme, přesnou mušku a hodně štěstí.
Ročník 2008 a 2009, tedy 3. a 2. třída ke svým turnajům nastoupí až v prosinci. Aby však nevyšli ze cviku, jsou pro tyto kategorie přichystaná nějaká ta přátelská utkání také. Třeba hned tuto neděli turnaj ročníku 2009. Na turnovský led zavítá Vrchlabí, Jičín nebo Jablonec nad Nisou. To 3. třída se těší na středeční utkání s Lomnicí nad Popelkou.

Aktuální články
HC Česká Lípa - HC Turnov 1931 3:6

Turnov předvedl dobrý výkon a trpělivou hrou ve všech řadách dokráčel v České Lípě ke třem bodům. Celkový dojem z utkání kazí dva...

HC Turnov 1931 - HC TS Varnsdorf 7:4

Turnov utkání dobře začal a po polovině první třetiny vedl o dvě branky. Hosté se sice za patnáct minut k ničemu nedostali, ale po prvním...

Vánoční turnaj 5.tříd přinesl napínavé boje

Po vánočních svátcích se v Turnově odehrál tradiční turnaj ročníku 2009 pod názvem Rohozec Hockey Cup 2019.

Přijďte v úterý 21.1.2020 v 16:30 na zimní stadion Ludvíka Koška na akci Týden hokeje

HC Turnov 1931 - HC TS Varnsdorf 5:1

ČR U17 - Rusko U17 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Přípravka ani žáci o víkendu nezaháleli.

HC Frýdlant - HC Turnov 1931 2:1

HC Turnov 1931 - HC Lomnice nad Popelkou 5:6 pp