Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Prosíme návštěvníky hokejových utkání aby dodržovali aktuální protiepidemická opatření.
14. kolo | Sobota 04.12.2021

TJ HC Jablonec nad Nisou - HC Turnov 1931

:

Aktuální články
Akce Pojď hrát hokej přivedla na turnovský led nové dětičky

V druhém kole celorepublikové akce Pojď hrát hokej v letošní sezóně jsme na turnovském ledě přivítali 16 nových hokejistů a hokejistek.

HC Slavoj Liberec - HC Turnov 1931 4:8

Turnov v Liberci naplno bodoval, cesta za třemi body začala v desáté minutě první třetiny. Rozhodují úder zasadili hosté domácím v...

HC Autocentrum Jičín - HC Turnov 1931 4:1

Turnov, v pátečním podvečeru, na jičínském ledě žádné body nevydoloval. Ráz utkání určila osmá minuta první třetiny. Podrobnosti...

Přípravný kemp české hokejové reprezentace žen v Turnově byl zrušen

První letošní hokejové měření sil turnovského ročníku 2013 nás zavedlo do Varnsdorfu.

Přijďte v úterý 25.1.2022 od 15:30 na Zimní stadion Ludvíka Koška v Turnově na akci Týden hokeje

HC Turnov 1931 - HC Frýdlant 9:8

HC Lomnice nad Popelkou - HC Turnov 1931 6:1